İYTE İNOVASYON TOPLULUĞU

Destek Verdiğimiz Etkinlikler

Hangi etkinliklere destek verdik?

Kendimizin canla başla çalıştığı etkinliklerin yanında bizimle çalışmak isteyen okulumuz bünyesindeki şirketlerle ortaklıklarımız devam etmekte. Bu bağlamda geçmişte bir çok etkinliğe destek verdik.

İLERİ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ FIT FUARI

MET - 2018

İzmir’de düzenlenen Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, fabrikalarda kullanımı günden güne artan robot ve otomasyon sistemlerine yönelik firmaları bir araya getirdi.FIT 2018 fuarına katılan Met İleri Teknoloji Sistemleri’nin ekibine İnovasyon Topluluğu olarak biz de destek verdik.

TECH 'N ROLL

TEKNOPARK İZMİR - 2018

Teknopark İzmir ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) tarafından düzenlenen bireysel katılımcıların, kurumsal firmalar ve sektörden önemli isimlerle buluştuğu, en iyi startupların yarıştığı, eğlencenin yaratıcılıkla buluştuğu teknoloji kampı Tech’n Roll etkinliğine İnovasyon Topluluğu olarak destek verdik.

VI. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi

TEKNOPARK İZMİR - 2017

Ege Bölgesi üniversitelerinin Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümlerinin öğrencilerinin dönem sonu projelerini sergilemek ve yarıştırmak amacıyla katıldığı, her sene düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi’ni okulumuz Izmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde organize eden topluluklardan biriydik.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this