İYTE İNOVASYON TOPLULUĞU

Topluluğumuz.

Topluluğumuz hakkında.

Bizim hakkımızda bilmeniz gereken her şey.

Biz kimiz?

Biz; yeniliklere açık , bilimin izinde yürüyen geleceğe yön verip bir şeyler yaratmak isteyen, inovasyona gönül vermiş bir grup üniversite öğrencisiyiz.

Nasıl kayıt olurum?

Kayıt olmak için kayıt ol formumuzu takip edip bilgilerini doldurabilirsin. Koordinatörlerimiz seninle iletişime geçecek!

İYTE İnovasyon Topluluğu, okulumuz İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde kurulmuş olan kendisine inovasyonu ilke edinmiş ve yenilikçi fikirleri hedef alan bir topluluktur. Topluluğumuzda sürekli yenilik esaslı; daha aktif, etkili ve profesyonel çalışma ana amaçtır. Bu doğrultuda da inovasyonu enstitümüzde temsil etmekteyiz. Topluluğumuzun hedefi; enstitümüzde inovasyon kültürünü yaymak, benimsetmek ve yenilikçi fikirlere sahip bireyler yetiştirmek; fikirlere gerekli altyapıyı sağladıktan sonra bunları projeye dökmektir. Bu amaçla Türkiye’de ilk kurulan inovasyon topluluğu olan topluluğumuz, okulumuz İYTE’de teknik eğitimler, seminer, konferans, teknik gezi, panel, fikir üretme toplantıları, şirket görüşmeleri ve teknik projeler gibi birçok etkinlik ve proje düzenlemekte; hangi sektör olursa olsun kendisine bir şeyler katmış bireyler yetiştirmekteyiz.

0 +
üye öğrencİ / yıl (ORT)
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this